Performans ve Workshop Şartları

11. Uluslararası Müzik ve Dans Kongresi

PERFORMANS, WORKSHOP, MASTERCLASS ŞARTLARI

Performans katılımı canlı ve kayıttan (video) yapılabilmektedir. Performanslar maksimum 10 dakika, workshop ve masterclasslar maksimum 30 dakika olmalıdır. Performans, workshop ve masterclass bilgileri ile kayıtları 06 Ağustos 2023 Pazar akşamına kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile gönderilmelidir.

Performans, workshop ve masterclass başvuruları “Sanat Kurulu” değerlendirmesi (hakemliği/jüri üyeliği) sonucuna göre kabul veya red edilecektir. Kabul edilen performans, workshop ve masterclass sahiplerine kabul yazıları gönderilecek ve bilgiler programda yer alacaktır. Sahnelenen performanslar sahibinin/sahiplerinin onayı ile www.imdcongress.com adresinde yayınlanacaktır.

  1. Uluslararası Performans Etkinliğinden itibaren aralıksız olarak devam eden ve 11.’si düzenlenecek olan etkinliğimizde sahne performanslarının değerlendirilmesi “Sanat Kurulu” (hakemlik/jüri üyeliği) tarafından yapılmakta olup genel veya alanlara göre “Performans Ödülü” verilmektedir. Performansların değerlendirilmesi etkinliğin bitiminden itibaren 1 ay içerisinde sonuçlandırılıp “Performans Ödülleri” derece almayı hak kazanan performans sahiplerine ayrıca bildirilecektir.

Performans, workshop ve/veya masterclass ile katılabilmek için bildiri sunumu yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Performans, workshop ve/veya masterclass ile katılım sağlayacak katılımcılar “Performans/Workshop/Sergi Ücreti” ödeyeceklerdir. Ücret ve hesap numarası ile ilgili bilgilere “Ücret” linkinden, takvim ile ilgili bilgilere ise “Kongre Yeri ve Tarihi” linkinden ulaşılabilir. Performans, workshop ve/veya masterclass ile katılan tüm katılımcılara “Performans/Workshop/Masterclass Belgesi” verilecektir. Performans, workshop veya masterclasslar bildiri sunumları ile eş zamanlı yapılmayacaktır.