KONSER / PERFORMANS

Kongreye “Konser veya Performans” ile katılmayı düşünen katılımcılar sahne kayıtlarını ve performansları hakkındaki bilgileri 23 Haziran 2019 Pazar gününe kadar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail ile göndermeleri gerekmektedir.

Konser/performans başvuruları “Sanat Kurulu” değerlendirmesi sonucuna göre kabul veya red edilecektir. Kabul edilen konser/ performans sahiplerine kabul yazıları gönderilecek ve konser/performans bilgileri kongre programında yer alacaktır.

Konser/performans ile katılabilmek için bildiri sunumu yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Sadece konser/performans ile katılım sağlayacak ve konaklayacak katılımcılar için ücret “konaklamalı katılım ücreti” ile aynıdır. Konaklamasız olarak sadece konser/performans ile katılım sağlayacak katılımcılar “konaklamasız konser/performans katılım ücreti” ödeyeceklerdir. Bildiri ile katılıp aynı zamanda konser/performans sunum yapan katılımcılardan ayrıca konser/performans ücreti alınmayacaktır.

Konser/performans ücreti ve kongre hesap numarası ile ilgili bilgilere “Kongre Ücreti” linkinden, kongre takvimi il“Kongre Yeri ve Tarihi”e ilgili bilgilere ise  linkinden ulaşılabilir.

Kongreye konser/performans ile katılan tüm katılımcılara “Konser/Performans Sunum Belgesi” verilecektir. Tüm konser/performans görüntüleri kongre sayfamızda yayınlanacaktır. Farklı alanlara göre Sanat Kurulunun değerlendirmesi sonucunda “Konser/Performans Ödülleri” verilecektir.

Konser ve performansların sunumu sözlü ve poster sunumlar ile eş zamanlı yapılmayacaktır.

Konser ve performanslar Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Salonunda gerçekleştirilecektir. Salonun görüntü ve teknik bilgilerine https://sks.nevsehir.edu.tr/tr/kultur-ve-kongre-merkezi sayfasından ulaşılabilir. Salonda mevcut olan teknik araç-gereç haricindeki taleplerin başvuruda bildirilmesi gerekmektedir.