dans logo

KONSER/PERFORMANS ŞARTLARI

Kongreye “Konser veya Performans” ile katılmayı düşünen katılımcılar sahne kayıtlarını ve performansları hakkındaki bilgileri 14 Mayıs 2021 Cuma akşamına kadar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail ile göndermeleri gerekmektedir.

Konser/performans başvuruları “Sanat Kurulu” değerlendirmesi sonucuna göre kabul veya red edilecektir. Kabul edilen konser/performans sahiplerine kabul yazıları gönderilecek ve konser/performans bilgileri kongre programında yer alacaktır.

Konser/performans ile katılabilmek için bildiri sunumu yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Sadece konser/performans ile katılım sağlayacak ve konaklayacak katılımcılar için ücret “Konaklamalı Katılım Ücreti” ile aynıdır. Konaklamasız olarak sadece konser/performans ile katılım sağlayacak katılımcılar “Konaklamasız Konser/Performans/Sergi Katılım Ücreti” ödeyeceklerdir. Bildiri ile katılıp aynı zamanda konser/performans sunumu yapan katılımcılardan ayrıca konser/performans ücreti alınmayacaktır.

Konser/performans ücreti ve kongre hesap numarası ile ilgili bilgilere “Kongre Ücreti” linkinden, kongre takvimi ile ilgili bilgilere ise “Kongre Yeri ve Tarihi” linkinden ulaşılabilir.

Kongreye konser/performans ile katılan tüm katılımcılara “Konser/Performans Sunum Belgesi” verilecektir. Tüm konser/performans görüntüleri kongre sayfamızda yayınlanacaktır. Sanat Kurulunun değerlendirmesi sonucunda genel veya alanlara göre “Konser/Performans Ödülleri” verilecektir.

Konser ve performansların sahnelenmesi sözlü, online ve poster sunumlar ile eş zamanlı yapılmayacaktır.