dans logo

KATILIM

Kongre, öncelik hakkı bildiri/konser/performans sahiplerinde olmak üzere katılmak ve izlemek isteyen herkese açıktır. Kongrede sunulan bildiriler için sunumu yapan yazar/yazarlara “Sunum Belgesi” verilecektir. Bir yazar en fazla iki (2) bildiride yer alabilecek ve en fazla iki (2) bildiri sunabilecektir. Sunum yapan yazarın adı bildiri yazarlarından biri olmak zorundadır. Bildirinin “Özet Kitapçığında” ve “Tam Metin Dergi Özel Sayısında” yer alabilmesi için; hakem değerlendirmesinden geçmiş, kongre kayıt işlemlerinin tamamlanmış ve bildirinin kongrede sunulmuş olması gerekmektedir.

Konser/performans sergilemek isteyenler “konser/performans” bölümündeki istenilen şartları yerine getirmelidir. “Sanat Kurulu” onayı alan konser/performanslar sahnelenebilecektir. Konser/performans etkinliği gerçekleştirenlere “Performans Belgesi” verilecektir. Bir kişi en fazla iki (2) konser/performans etkinliğinde yer alabilir.

Konser/performans ile katılım “kongre katılım ve konaklama ücreti” ile aynıdır. Tüm konser/performans görüntüleri kongre sayfamızda yayınlanacaktır.

Sözlü/poster bildiri ile katılıp aynı zamanda konser/performans sunum yapanlar ekstra bir ödeme yapmayacaklardır.

Katılım ücretine çanta, hediyeler, yaka kartı, belgeler, özet kitapçığı, tam metin uluslararası dergide yayın, gezi vb. dâhildir.

AÇIKLAMALAR

Bildiri/konser ücreti hesaba yatırılırken, yazar/konseri yapan isim ve soy isminin belirtilmesi gerekmektedir.

Ücretlerin 28 Eylül 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılmış olması gerekmektedir. Aksi halde bildirisi veya performansı “sunulabilir/sahnelenebilir” nitelikte bulunmuş olsa dahi katılımcıya “kabul yazısı” gönderilmeyecek ve bildirisi/konseri kongre programında yer almayacaktır. Geç yatırılan ücretler ise kesinlikle iade edilmeyecektir.

Ücretlerini yanlış hesaba yatıran, eksik veya geç yatırdığı için bildirisi/konseri programda yer almayan, kesin kabul ilanından önce ücret yatıran ancak bildirisi/konseri reddedilen, bildirisi reddedildiği halde ücret yatıran, ücreti yatırdığı halde katılmaktan vazgeçen, kongreye gelmeyen, kongreye geldiği halde bildiri/konser sunmayan yazar/yazarlara hiçbir surette katılım ücretleri iade edilmeyecek ve bildirilerine kongre özel sayısında yer verilmeyecektir.

Bildiri/konser sahibinin kongre kurullarının herhangi birinde görev alması katılım ücreti ödeme mecburiyetini kesinlikle ortadan kaldırmaz.

KONGRE KATILIM ve KONAKLAMA ÜCRETLERİ
(19 ve 20 Ekim 2018)
Tek kişilik oda 700 TL
İki kişilik odada kişi başı 600 TL
2. Bildiri/Konser/Performans için 150 TL
Misafirli katılım (iki kişilik odada bir katılımcı ve bir misafir toplam) 1000 TL

Not: Fiyatlara katılım ücreti ve konaklama bedeli (her şey dâhil tam pansiyon) dâhildir. Ailesiyle kalma şartı ile 0-12 yaş tek çocuk ücretsizdir.

KONAKLAMASIZ ÜCRETLER (GÜNLÜK)
Bildiri/Konser/Performans Ücreti 300 TL
2. Bildiri/Konser/Performans için 150 TL
Otel Kullanım Ücreti (kişi başı günlük) 100 TL
EKSTRA KONAKLAMA ÜCRETLERİ (19-20 Ekim Öncesi ve/veya Sonrası)
Tek kişilik oda (1 Gece) 250 TL
İki kişilik odada kişi başı (1 Gece) 200TL

Not: Not: Fiyatlar her şey dâhil tam pansiyondur.

HESAP BİLGİLERİ

Kürşad GÜLBEYAZ
Vakıfbank Muğla Şube
HESAP NO: 001580077298390712
IBAN NO: TR11 0001 5001 5800 7298 3907 12